BratislavaBratislavaPraha Pon - Pia 9:00-17:00 +421 949 450 440 Pon - Pia 9:00-17:00 +421 949 450 440
Email info@convexify.sk

Naše služby

pre kvalifikovaných investorov

Aktívne investovanie

Kvalifikovaným investorom sprostredkujeme možnosť investovania v Alternatívnych investičných fondoch (AIF) naviazaných na akciové indexy v súlade s ich cieľmi a investičným horizontom.

Kto je kvalifikovaný investor?

Máte dostatočné predchádzajúce skúsenosti s investovaním, ste si vedomý rizík a chceli by ste investovať viac ako 125 000 EUR. Otvárajú sa Vám široké možnosti diverzifikácie a zabezpečenia.

Exchange Traded Funds (ETF)

Pre všetkých investorov sprostredkujeme pasívne investovanie do stratégií zložených z indexových ETF s poplatkom za správu už od 0,49% p.a. Tento typ investície sa dá pre kvalifikovaných investorov kombinovať s aktívne riadenými fondami.

Zabezpečovanie akciových investícií

Základným pilierom investovania je ochrana kapitálu. Ak si poisťujete dom, či auto, prečo sa nechrániť pred pohromami aj na volatilných akciových trhoch?

Aktívne riadenie rizika

Život okolo nás nie je statický a preto aj investičné portfólio nemôže byť riadené iba pasívne. Na zmeny treba reagovať a novoznikajúce riziká musia byť zohľadnené v skladbe portfólia. 

Diverzifikácia do alternatív

Globalizácia pomáha investovaniu na globálnych trhoch. Pri jej stagnácii sú však lokálne investície do pôdy, vody, komodít a nehnuteľností lepšou alternatívou. Pomôžeme Vám s investovaním v lokálnych alternatívnych fondoch.

Miloš Labaj | CONVEXIFY

O nás

Nie sme začiatočníci a vieme presne, čo robiť. Na finančných trhoch pôsobíme v rôznych úlohách už od roku 1998. Máme preto dostatok skúseností  a poznáme skoro všetky ich nástrahy. Zdôrazňujem „skoro všetky“, tie neznáme nástrahy však nepoznáme ani my. Je však dôležité chápať známe riziká spojené s investovaním  a rozsah škôd, ktoré dokážu spôsobiť. Snažíme sa tieto skúsenosti využiť a zabezpečiť ochranu investovaného kapitálu pre kvalifikovaných investorov v čo najväčšej miere. Chceme mať celý proces investovania pod kontrolou a nechceme sa iba pasívne spoliehať na historickú výkonnosť a korelácie. To je zároveň aj dôvod prečo vznikol Convexify.

Naše riešenia a postupy zohľadňujú v prvom rade ochranu investície a aktívne obmedzovanie strát.

Je to našim cieľom a poslaním.

Vedeli ste, že môžete

Získať na rastúcich trhoch a nestratiť pri veľkých prepadoch

Pri investovaní do akciových indexov nemusíte využívať iba ETF fondy. Tie síce poskytujú pohodlie v dobrých časoch, keďže výnosy z nich sa už po roku nezdaňujú, avšak majú aj nevýhody. Prejavujú sa najmä pri veľkých prepadoch na trhoch. Vaša investícia je vtedy vystavená neobmedzeným rizikám. Investovaný kapitál sa dá poistiť napríklad v alternatívnych investičných fondoch, ktoré využívajú derivátové nástroje na ochranu proti veľkým prepadom. Deriváty zabezpečia konvexný výnos pri poklese, ktorý mnohonásobne prevyšuje cenu „poistnej prémie“. Kompenzujú sa tým straty z poklesu akciových indexov.

Ako by ste sa cítili pri investovaní

keby ste sa mohli spoľahnúť na 25 ročné skúsenosti profesionálov?

Zároveň viete, že s nami nebudete

  • Investovať do akciových indexov bez zabezpečenia
  • Nakupovať rizikové dlhopisy bez výnosu
  • Čeliť zbytočným kurzovým stratám
  • Rozkladať riziko v zle diverzifikovaných portfóliách

Partneri

Sameple Name

Sample content area

Sameple Name

Sample content area

Potrebujete viac informácií?

Prosím vyplňte formulár a odošlite.
Čo najskôr sa Vám ozveme.

    “Odosielateľ odoslaním tohto kontaktného formulára berie na vedomie, že ním poskytnuté údaje a informácie v rozsahu kontaktného formulára budú spracované v zmysle informácií o spracúvaní osobných údajov”

    GDPR